Şirket Profili

Kalite, Güven, Estetik...

DORA LTD Yangın ve Güvenlik Sektöründe de faaliyet göstermeye başlamış olup deneyimli kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. TSE EN 671-1 belgeleriyle üretim yapmakta olan firmamız her çeşit ve boyutta yangın dotestlabını,yangın tüp dolabını,yangın köpüklü söndürme ve mobil makaralar en kaliteli, dayanıklı ve ekonomik şekilde müşterilerine sunmaktadır. Ürünlerimiz kalite kontrol yapıldıktan sonra sevk edilmektedir. Garanti süresi imalat hatalarına karşı 2 (İki) yıldır.

CE ve ISO 9001-2008 belgesi ile üretim yapan firmamız, müşteri odaklı yönetim sistemiyle teslimatta ve ürün kalitesinde çözüm ortağıdır. Çalışanları ve yönetim kadrosuyla teknolojik gelişmelerin ve uluslararası yayınların takipçisi olan DORA LTD sektördeki yenilikleri izlemekte, bu alanda yapılan çalışmalara, fuarlara ve yayınlara destek vermektedir.

Faaliyet Alanı

DORA LTD yurtiçinde ve yurtdışında resmi kurumlara ve özel sektöre ait her türlü inşaat projesi için yangın ve güvenlik ekipmanları üretimi ve satışı yapmaktadır.

Kalite Belgelerimiz

Ürünlerimiz...